Rekomendacje i analizy

Tadeusz Stasiuk
18-03-2004, 00:00

SOFTBANK: Neutralnie

DM Millennium obniżył rekomendację dla Softbanku z „akumuluj” do „neutralnie”. W raporcie z 8 marca cenę docelową akcji oszacowano na 28,20 zł. O obniżeniu rekomendacji zdecydował wzrost kursu po przedstawieniu bardzo dobrych wyników za IV kwartał. Analitycy zwracają uwagę, że Softbank nie ma w najbliższej perspektywie znaczących kontraktów. Zyski z już zawartych, wliczone są w cenę akcji.

PROKOM: Akumuluj

W raporcie z 8 marca DM Millennium podwyższył rekomendację dla Prokomu z „neutralnie” do „akumuluj”. Cena docelowa akcji spółki to 240,60 zł. Dzięki kontraktom z PZU, TP SA oraz PKO BP skonsolidowane wyniki za 2004 r. będą równie dynamicznie rosły jak w 2003 r. Portfel zamówień na 2004 r. wynosi 800 mln zł. Jest szansa, że jeszcze w tym roku spółka otrzyma pieniądze z realizacji kontraktów offsetowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Stasiuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje i analizy