Relpol ma nowego prezesa

Kamil ZatońskiKamil Zatoński
opublikowano: 2018-02-07 07:44
zaktualizowano: 2018-02-07 07:49

Sławomir Bialik awansował na prezesa zarządu Relpolu, notowanego na GPW producenta przekaźników elektromagnetycznych.

Od czerwca 2017 r. Bialik pełnił obowiązki wiceprezesa. Ze spółką związany jest od kilkunastu lat, był m.in. dyrektorem produkcji.

Funkcję wiceprezesa będzie natomiast pełnił Krzysztof Pałgan, od 1 stycznia tego roku członek zarządu Relpolu.