Od czerwca 2017 r. Bialik pełnił obowiązki wiceprezesa. Ze spółką związany jest od kilkunastu lat, był m.in. dyrektorem produkcji.
Funkcję wiceprezesa będzie natomiast pełnił Krzysztof Pałgan, od 1 stycznia tego roku członek zarządu Relpolu.
Sławomir Bialik awansował na prezesa zarządu Relpolu, notowanego na GPW producenta przekaźników elektromagnetycznych.