Remak-Rozruch Bezpieczna energia

AA
14-12-2009, 00:00

Opolska Gazela Biznesu nr 1 to specjalista od instalacji energetycznych. Gdy na znaczeniu zyskuje zielona energia, Remak-Rozruch doskonali się w realizacji projektów proekologicznych.

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Energetyki i Przemysłu Remak- -Rozruch powstało w 1992 r. i od początku specjalizuje się w usługach związanych z rozruchem mechanicznym i technologicznym urządzeń oraz instalacji energetyki cieplnej. Opracowuje technologie, dokumentację, montuje instalacje pomocnicze, przygotowuje instrukcje eksploatacji, a nawet szkoli personel klienta. Poziom usługi jest najważniejszy, dlatego firma nieustannie udoskonala system jakości, udziela gwarancji na okres ustalany z klientem, słowem — buduje zaufanie.

Dotychczas Remak-Rozruch nawiązał współpracę z ponad setką polskich i zagranicznych firm, m.in. wrocławską Kogeneracją, Rafako, Alstom Power czy Doosan Babcock Energy. Ostatnie lata to dla firmy okres stopniowych zmian zmierzających do stworzenia organizacji gotowej świadczyć usługi kompleksowej modernizacji instalacji i urządzeń energetycznych. Szczególnie modernizacji o charakterze proekologicznym. W 2003 r. zorganizowano zespół do realizacji dostaw, prefabrykacji i montażu obiektowych systemów elektrycznych oraz automatyki. Dwa lata później rozpoczęto świadczenie usług montażu i remontów urządzeń i instalacji mechaniczno-technologicznych. W kolejnych latach firma rozpoczęła współpracę z Nalco Mobotec. W efekcie realizowała proekologiczne projekty na rzecz Elektrociepłowni Wrocław i Elektrowni Opole.

Od roli podwykonawcy poszczególnych etapów modernizacji obiektów elektroenergetycznych przechodzimy na pozycję generalnego wykonawcy. Wiele uwagi poświęcamy projektom energetyki przyjaznej środowisku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Remak-Rozruch Bezpieczna energia