Robinhood umożliwi obrót czterema kolejnymi kryptowalutami

ARŻ, Bloomberg
opublikowano: 12-04-2022, 16:40

Mobilna platforma do handlu akcjami i kryptowalutami Robinhood umożliwi obrót czterema kolejnymi aktywami cyfrowymi, w tym popularnym tokenem “memowym” Shiba Inu - informuje Bloomberg.

Do listy kryptowalut, które można kupować i sprzedawać za pośrednictwem platformy Robinhood, dołączą Solana, Polygon, Compound i Shiba Inu. Użytkownicy szczególnie mocno zabiegali o wprowadzenie do obrotu ostatniego z tokenów. Petycję w tej sprawie podpisało ponad 550 tys. osób.

Wszystkie wymienione kryptowaluty zdrożały, podobnie jak akcje Robinhooda, które tuż po wtorkowym otwarciu nowojorskiej giełdy rosły o 4,6 proc.

„Cieszymy się, że możemy zapewniać więcej możliwości naszym klientom. Pracujemy nad tym, aby Robinhood było najlepszym miejscem do inwestowania w kryptowaluty” - powiedział w oświadczeniu Steve Quirk, chief brokerage officer platformy Robinhood.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane