Rokita przekazał Marcinkiewiczowi odpowiedź na program PiS

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 17-10-2005, 16:39

Kandydat PO na wicepremiera Jan Rokita przekazał w poniedziałek po południu kandydatowi PiS na premiera Kazimierzowi Marcinkiewiczowi odpowiedź na dokument programowy PiS.

Kandydat PO na wicepremiera Jan Rokita przekazał w poniedziałek po południu kandydatowi PiS na premiera Kazimierzowi Marcinkiewiczowi odpowiedź na dokument programowy PiS.

    Rokita powiedział dziennikarzom, że przygotowany przez niego dokument jest "rzetelną analizą propozycji PiS" i próbą zasygnalizowania tych punktów, w których zgoda ze strony Platformy "może być bardzo trudna".

    "Dlatego - dodał Rokita - że cały szereg propozycji nie odpowiada tym standardom, które chcielibyśmy, aby następny rząd w swej polityce wypełnił". Chodzi m.in. o wiele kwestii dotyczących finansów publicznych, polityki zdrowotnej i prywatyzacji - wyjaśnił.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane