ROR powinien dawać zyski

DI
opublikowano: 26-11-2012, 00:00

Finanse osobiste

Najlepszy ROR to wciąż Dobre Konto Banku Millennium — wynika z podsumowania sporządzonego przez Open Finance. Wszystko dzięki zwrotom za płatności kartą. Na drugie miejsce trafiło Konto z Premią Banku BGŻ, gdzie zyskać można już za przelanie wynagrodzenia, a na trzecie Konto Uniwersalne Getin Banku = za kartę debetową, która pozwala na kilkunastoprocentowy zwrot od zatankowanego paliwa. Dziewięć, czyli prawie jedna trzecia z analizowanych ROR, pozwala dołożyć do domowego budżetu.

W siedmiu przypadkach spełnienie odpowiednich wymagań, na ogół dotyczących wpływów na konto lub odpowiedniej liczby transakcji bezgotówkowych, sprawia, że rachunek jest za darmo. Na drugim końcu zestawienia znalazło się 13 ROR, których użytkowanie przez średnio aktywnego klienta banku, ale nastawionego na tańsze usługi bankowości internetowej, może kosztować nawet ponad 140 zł rocznie.

Najlepszy ROR

1 Bank Millennium

Dobre Konto

2 Bank BGŻ

Konto z Premią

3 Getin Bank

Konto Uniwersalne

Źródło: Open Finance

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu