Rośnie grono ubiegających się o inwestycję

MBE
opublikowano: 29-10-2012, 00:00

Zgłoszenia do konkursu „Biznes na 5” organizowanego przez fundusz BBI Seed Fund i „Puls Biznesu” przyjmujemy już tylko do 31 października (środa).

Konkurs adresowany jest do mikro-, małych i średnich firm, działających w dowolnym sektorze, które mają innowacyjne pomysły na biznes. Główną nagrodą jest inwestycja BBI Seed Fund do 5 mln zł oraz wsparcie menedżerskie w opracowaniu planów dalszego rozwoju firmy, przebudowie modelu biznesowego i ekspansji na rynki zagraniczne.

Ostatnio do rywalizacji dołączyli m.in.: firma zajmująca się płatnościami mobilnymi, przedsiębiorca oferujący płatności online, pomysłodawca działający w branży odnawialnych źródeł energii oraz firma tworząca projekty elektroenergetyczne. 5 listopada zakończymy pierwszy etap selekcji zgłoszeń — wyłonimy wtedy 12 najlepszych pomysłów, których autorzy zaprezentują się przed jury.

44

Tyle firm zgłosiło się do tej pory do konkursu „Biznes na 5” organizowanego przez fundusz BBI Seed Fund i „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu