Rośnie organizacja wspierająca e-biznesy

Marta Bellon
opublikowano: 20-03-2013, 00:00

Sprzedawcy detaliczni, sklepy online i dostawcy e-usług chcą dbać o wspólne interesy branży e-commerce.

Do e-Izby — organizacji, która za cel obrała sobie rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną, dołączyło już ponad 500 przedsiębiorców. Działalność organizacji będzie koncentrowała się na identyfikacji potrzeb, edukacji i wymianie know-how oraz reprezentowaniu wspólnych interesów branży wobec różnych instytucji i organizacji.

Rośnie nie tylko grono członków e-Izby, ale też Komitet Założycielski. Ostatnio dołączyła do niego agencja Bold Brand Commerce, świadcząca usługi konsultingowe i wdrożeniowe dla rynku e-commerce. Firma koncentruje się na budowaniu skutecznego brandingu, strategii sprzedażowych oraz e-merchandisingu. To już 34. członek Komitetu Założycielskiego e-Izby.

Wśród członków Komitetu Założycielskiego e-Izby są firmy z szeroko pojmowanej branży e-commerce: platformy e-commerce, sprzedawcy detaliczni, sklepy online, dostawcy e-usług, płatności online, treści cyfrowych oraz usług i rozwiązań IT dla e- -commerce, m.in.: Agito. pl, Ceneo.pl, Dotpay, Grupa Allegro, Grupa Nokaut, Fly.pl, Merlin.pl, PayU, RTV EURO AGD — euro.com.pl, Skąpiec.pl czy Smyk.com.

Jak zapewniają pomysłodawcy powołania organizacji — w jej powstanie zaangażowały się podmioty, które wierzą, że wykorzystanie innowacji technologicznych, informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), a w szczególności internetu, przyczyni się ona do dynamicznego rozwoju polskiej i europejskiej gospodarki w różnych jej branżach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Rośnie organizacja wspierająca e-biznesy