Roszady kadrowe w S&T

DI
12-04-2010, 10:29

Maciej Wiśniewski został prezesem S&T Services Polska, a Magdalena Taczanowska, dotychczasowa prezesobejmie stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży.

Maciej Wiśniewski jest związany z rynkiem IT od 17 lat. Rozpoczął pracę w Andersen Consulting (obecnie Accenture), realizując projekty informatyczne i doradcze w Hiszpanii, Francji i Polsce. Pracował też jako dyrektor departamentu informatyki ds. bankowości detalicznej w Raiffeisen Bank Polska. Od 1999 związany był z Arthur Andersen oraz Andersen Business Consulting, w których jako Partner stworzył działy usług doradczych IT oraz wdrożeń systemów. Od 2006 roku był partnerem w Deloitte Central Europe, gdzie nadzorował pion doradztwa IT, integracji systemów i wdrożeń ERP w Polsce i w Europie Środkowej, a także zajmował się konsultingiem zarządczym. Odpowiadał za projekty doradcze i wdrożenia systemów dla największych instytucji w Polsce i za granicą, głównie w sektorze finansowym oraz przemysłowym.

Maciej Wiśniewski jest absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył studia MBA na University of Chicago, Advanced Management Program w IESE Business School w Nawarze oraz Advanced Leadership Program w IMD w Lozannie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz brytyjskiego Association for Project Management.

Ma 41 lat, jest żonaty i ma córkę. Interesuje się muzyką i psychologią biznesu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Roszady kadrowe w S&T