Roszady w hapipożyczki

opublikowano: 14-10-2019, 17:44

Na czele polskiej firmy pożyczkowej stanęła Joanna Izdebska. Ze spółką pożegnał się Przemysław Kamiński.

Z IPF Polska, firmą pożyczkową działającą pod marką hapipożyczki, rozstał się Przemysław Kamiński, dyrektor regionalny. Jego obowiązki przejęła Joanna Izdebska, globalny dyrektor sprzedaży i marketingu w IPF Digital i prezes IPF Polska. Zmiana wynika z reorganizacji struktur w spółkach międzynarodowej grupy International Personal Finance (IPF) z siedzibą w Wielkiej Brytanii. W strukturach całej grupy kapitałowej IPF Digital właścicielem marki hapipożyczki jest nadal IPF Polska.

Izabela Izdebska odpowiada za sprzedaż i marketing IPF Digital na takich rynkach, jak Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Polska, Hiszpania, Meksyk oraz Australia i przygotowuje się do ekspansji na kolejne rynki międzynarodowe.
Zobacz więcej

Międzynarodowe obowiązki:

Izabela Izdebska odpowiada za sprzedaż i marketing IPF Digital na takich rynkach, jak Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Polska, Hiszpania, Meksyk oraz Australia i przygotowuje się do ekspansji na kolejne rynki międzynarodowe. fot. ARC

- Dziękuję Przemkowi za zaangażowanie, determinację i skuteczność działania. Doceniam jego wkład w rozwój hapipożyczek przez ostatnie dwa lata i konsekwencję w realizacji założonej strategii rozwoju firmy – mówi Joanna Izdebska, globalny dyrektor sprzedaży i marketingu IPF Digital oraz prezes IPF Polska, cytowana w komunikacie.

Joanna Izdebska przejęła stery nad rozwojem internetowej firmy pożyczkowej hapipożyczki w Polsce 10 października 2019 r. W strukturach IPF jest od 2015 r. Ma ponad 16-letnie doświadczenie na stanowiskach dyrektorskich w międzynarodowych firmach — m.in. w Deutsche Banku PBC, UPC, Vivus Finance oraz Vanquis Bank. Jest absolwentką wydziału mikroekonomii niemieckiej Politechniki w Osnabrück oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie na wydziałach bankowość i ubezpieczenia na życie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Wysota

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy