Rozpoczęły się rozmowy PO i PiS nt. koalicji

Polska Agencja Prasowa SA
29-09-2005, 14:24

W czwartek po południu rozpoczęły się rozmowy przedstawicieli Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości na temat koalicji i przyszłego rządu.  Z ramienia PiS w spotkaniu, które odbywa się w Sejmie, biorą udział prezes partii Jarosław Kaczyński oraz kandydat tego ugrupowania na premiera Kazimierz Marcinkiewicz, a także Ludwik Dorn i Kazimierz Ujazdowski.

W czwartek po południu rozpoczęły się rozmowy przedstawicieli Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości na temat koalicji i przyszłego rządu.  Z ramienia PiS w spotkaniu, które odbywa się w Sejmie, biorą udział prezes partii Jarosław Kaczyński oraz kandydat tego ugrupowania na premiera Kazimierz Marcinkiewicz, a także Ludwik Dorn i Kazimierz Ujazdowski. PO reprezentują: Jan Rokita, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Grzegorz Schetyna i Bronisław Komorowski. W rozmowach, tak jak zapowiadano, nie uczestniczą szef PO Donald Tusk oraz Lech Kaczyński.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Rozpoczęły się rozmowy PO i PiS nt. koalicji