Czytasz dzięki

Ruszaj na podbój Moskwy. Za darmo

SACH
opublikowano: 04-12-2012, 00:00

Dwudziestu przedsiębiorców budowlanych z Polski Wschodniej wyjedzie na targi do stolicy Rosji. Ich pobyt sfinansuje UE.

To będzie prawdziwe święto branży. Od 2 do 5 kwietnia w Moskwie odbędą się Międzynarodowe Targi Budowlane MosBuild — największetargi budowlane w Europie i jedne z pięciu największych na świecie. Dwudziestu polskich przedsiębiorców może wziąć w nich udział za darmo — za ich udział w wydarzeniu zapłaci Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej.

W targach mogą wziąć udział przedsiębiorcy budowlani zarejestrowani w jednym z województw Polski Wschodniej i prowadzący działalność od co najmniej 18 miesięcy. Oferta jest skierowana szczególnie do przedsiębiorców produkujących materiały budowlane, farby, narzędzia, oświetlenia, podłogi, okna i drzwi.

Organizatorzy przewidują łącznie 20 miejsc. W wyjeździe może wziąć udział maksymalnie jedna osoba z każdego przedsiębiorstwa. Firmy, które wezmą udział w targach, mogą liczyć na pełne dofinansowanie wynajmu powierzchni wystawienniczej, kosztów podróży i zakwaterowania.

Unijny program zapłaci także za przejazdy lokalne, bilety wstępu na targi, materiały informacyjno-promocyjne i przewóz samych towarów. Dokumenty trzeba składać lub przesłać pocztą do Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa, tel.: +22 334-99-50.

WAŻNA DATA

19.12

Do tego dnia do godziny 12 można składać wnioski na wyjazd.

Więcej informacji:

http://whyeasternpoland.eu/ aktualnosci/aktualnosci-493/ ogloszenia/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane