Ruszają targi Mebelexpo

Mirosław Cichy
opublikowano: 20-02-2002, 00:00

Blisko 150 firm zaprezentuje swoją ofertę na rozpoczynających się jutro w Katowicach Targach Mebli i Wyposażenia Wnętrz, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna Mebelexpo 2002.

Po raz dziesiąty na terenach Międzynarodowych Targów Katowickich przy ul. Bytkowskiej rozpoczynają się jutro Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna Mebelexpo 2002. Potrwają one do 24 lutego 2002 r.

— Mamy nadzieję, że jedna z najważniejszych w kraju imprez branży meblowej i wyposażenia wnętrz przyciągnie ponad 20 tys. zwiedzających. Staramy się przygotować dla nich coś zupełnie nowego, np. inny sposób prezentacji ofert — wyjaśnia Piotr Kubica z MTK.

Formuła imprezy wzbogaciła się o tzw. salony tematyczne: Mebli i Akcesoriów, Wyposażenia Wnętrz oraz Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna.

Do udziału w Mebelexpo zgłosiło się już ponad 150 firm. Dominują wystawcy krajowi, ale są też firmy z Austrii, Włoch i Chin. Największą część wystawy mają zająć firmy produkujące i sprzedające meble: funkcjonalne, pokojowe, wypoczynkowe oraz ogrodowe. Największe stoiska wynajęły firmy: Sorek Mysłowice (63 mkw.), Andrzej Buźniak Ruda Śląska (40 mkw.), Mikro Chorzów (28 mkw.) oraz Kompleks Pszczyna (20 mkw.). Wynajęcie 1 mkw. powierzchni nie zabudowanej kosztuje 240 zł netto, a zabudowanej w systemie SYMA — 300 zł.

Targom będzie towarzyszył konkurs na Mebel Roku. Przy okazji jubileuszu MTK chce również nagrodzić medalami sześć firm.

— Otrzymają od nas medale Międzynarodowych Targów Katowickich za sukces rynkowy i profesjonalne wykorzystanie marketingu wystawienniczego — mówi Piotr Kubica.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Cichy

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Ruszają targi Mebelexpo