Ruszyło kolejne szkolenie

JK
opublikowano: 2006-02-13 00:00

Nowy kurs Akademii Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma pomóc przedsiębiorcom w ubieganiu się o zamówienia publiczne.

Organizowane przez Akademię PARP internetowe szkolenie „ Zasady ubiegania się o zamówienia publiczne — dostawy i usługi” skierowane jest do kadry menedżerskiej przedsiębiorstw, a także pracowników odpowiedzialnych za przygotowywanie ofert.

Uczestnicy szkolenia poznają specyfikę rynku zamówień publicznych, rodzaje i przebieg postępowania w poszczególnych trybach, prawa i obowiązki wykonawcy. Zapoznają się też z podstawami prawnymi systemu zamówień publicznych, zasadami przygotowywania ofert, systemem ochrony praw wykonawców, a także zagrożeniami i korzyściami płynącymi z udziału w rynku zamówień publicznych.

Tematykę szkolenia podzielono na 11 modułów. Kurs potrwa 21 dni.

Szkolenie jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie internetowej Akademii PARP: www.akademia.parp.gov.pl.