Salony IBM są w wielu miastach

Kamil Kosiński
opublikowano: 20-04-2005, 00:00

Chciałbym kupić komputer IBM. Gdzie mogę się zapoznać z ofertą i dokonać zakupu?

Piotr Nowik

inżynier wsparcia technicznego w IBM Polska

- Obecnie użytkownik końcowy z segmentu małych firm i klientów indywidualnych ma możliwość zakupienia sprzętu IBM bezpośrednio w salonie. Dzięki sukcesywnie otwieranym przez naszych partnerów patronackim punktom sprzedaży w całej Polsce, oferującym rozwiązania informatyczne IBM, klient może wejść do salonu i na miejscu kupić wybrany komputer, np. jeden z wielu note- booków IBM ThinkPad. Jeśli w danym momencie salon nie dysponuje określoną konfiguracją, to zostanie ona dostarczona w ciągu 2-3 dni. W patronackich salonach firmowych IBM oferowane są komputery stacjonarne, notebooki i serwery xSeries, czyli oparte na procesorach firmy Intel, a także wybrane produkty z rodziny oprogramowania Lotus Notes. W tej chwili w całej Polsce jest 19 placówek tego typu, a będą otwierane kolejne punkty sprzedaży.

Ponadto salony IBM służą także jako centra prezentacyjne. Podczas prezentacji prowadzonej przez wykwalifikowanego konsultanta zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni mogą osobiście zapoznać się z praktycznym funkcjonowaniem rozwiązań oferowanych przez naszą firmę.

W chwili obecnej salony firmy działają we wszystkich większych miastach, w tym m.in. w Bydgoszczy, Jeleniej Górze, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie oraz Zielonej Górze. Szczegółowa lista adresowa salonów IBM dostępna jest na stronie http://www-5.ibm.com /pl/

partners/shop/adresy.html.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Salony IBM są w wielu miastach