...SAP Polska również

Karol Wieczorek
opublikowano: 07-02-2000, 00:00

...SAP Polska również

Zmiany kadrowe nastąpiły też w firmie SAP Polska. Z dniem 1 lutego 2000 roku nowym prezesem spółki został Grzegorz Kozłowski. Zastąpił on na tym stanowisku Andrzeja Pilaszka. Grzegorz Kozłowski jest absolwentem Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Przemysłu oraz studiów podyplomowych na Wydziale Organizacji i Zarządzania Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Studia doktoranckie ukończył na Uniwersytecie Szczecińskim, na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług.

W branży informatycznej pracuje od 1989 r. Od 1992 r. związany był ze spółką ComputerLand, gdzie pełnił obowiązki dyrektora oddziału w Szczecinie i Poznaniu. W 1998 roku został dyrektorem generalnym grupy ComputerLand oraz wiceprezesem CSBI. Przez kilka miesięcy 1999 roku był też dyrektorem handlowym ds. aplikacji ERP w Oracle Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karol Wieczorek

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / ...SAP Polska również