Schodami w górę

opublikowano: 30-01-2013, 00:00

Kadry

SŁAWOMIR KOMIŃSKI

Został dyrektorem e-commerce w Grupie Kapitałowej Komputronik. Do jego obowiązków należy m.in. nadzór nad sklepami internetowymi Komputronik.pl i Karen.pl i nad działaniem K24 International SRO, spółki zależnej, która rozwija sprzedaż na rynkach czeskim i słowackim. Wcześniej był prezesem firmy Benchmark. Magister socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończył również studia podyplomowe z zarządzania marketingowego na rynku B2B w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Zrobił też Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Nottingham Trent University.

MAGDALENA KOWALSKA

Objęła stanowisko szefa działu personalnego w Unizeto Technologies. Poprzednio pracowała w spółce Tieto Poland, zrazu jako specjalistka ds. HR, a przez ostatnie sześć lat jako kierownik ds. personalnych. Absolwentka zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Szczecińskim. Na tej samej uczelni ukończyła również studia podyplomowe (doradztwo personalne).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu