Schodami w górę

opublikowano: 06-11-2013, 00:00

Awanse w branży

MICHAŁ BOROWIECKI

Został dyrektorem odpowiadającym w firmie FireEye (dostawca rozwiązań do ochrony przed zaawansowanymi cyberatakami) za kanał partnerski w Europie Środkowej i Wschodniej. Ma 20-letnie doświadczenie w branży IT. Karierę rozpoczął w 1993 r. w firmie Sygnity, gdzie przez 16 lat pracy awansował z funkcji menedżera sprzedaży na stanowisko dyrektora generalnego sektora publicznego (a później zdrowia) i pełnomocnika zarządu firmy. W FireEye pracuje od marca.

MACIEJ GAWROŃSKI

Został jednym z 30 ekspertów Komisji Europejskiej ds. umów cloud computingu. Kieruje praktyką IT w polskim biurze Bird & Bird. Pełni funkcję wiceprzewodniczącego Komitetu Lepszej Informatyzacji Kraju Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Jest również ekspertem prawnym Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich oraz ekspertem Krajowej Izby Gospodarczej. Wykłada prawne aspekty zastosowania technologii chmurowych na studiach podyplomowych w SGH w Warszawie.

JOSEPH L. COWAN

Zastąpi Perveza Qureshiego na fotelu prezesa i dyrektora generalnego Epicor Software Corporation (EFC). Ostatnio pełnił te same funkcje u dostawcy rozwiązań bankowości on-line — Online Resources. Wcześniej stał na czele firmy Interwiven Inc., która specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do zarządzania treścią. Qureshi ma się zająć w EFC nowymi przedsięwzięciami. [MK]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Schodami w górę