Schodami w górę Nowi dyrektorzy i nowy prezes

KA
opublikowano: 17-02-2010, 00:00

Michał Karłowicz

szef sprzedaży w Ricoh Polska

Związany z branżą IT od 1996 r., zdobywał doświadczenie w firmach dystrybucyjnych Tornado i Tech Data. W 2003 r. dołączył do zespołu Samsung Electronics Polska, gdzie odpowiadał za budowę i rozwój działu oferującego rozwiązania drukujące. Z końcem 2009 r. opuścił Samsunga i w 2010 r. dołączył do Ricoh Polska.

Włodzimierz Kawecki

dyrektor działu korporacyjnych serwerów i pamięci masowych w Hewlett-Packard Polska

Jego kariera była związana z firmą Hewlett-Packard od początku jej istnienia w Polsce. Awansował kolejno na różne stanowiska handlowe i menedżerskie. Przez kilka lat pracował dla spółek Ster-Projekt i SAP Polska. Do HP wrócił w 2005 r. Przed objęciem obecnego stanowiska kierował działem rozwiązań technologicznych.

Norbert Wierbiłowicz

prezes 7milowy

Dotychczasowy dyrektor konsultingu objął stanowisko prezes firmy 7milowy. Z należącą do grupy BCC spółką jest związany od jej powstania w 2004 r. W latach 2004-08 sprawował funkcję kierownika projektu, następnie awansował na kierownika biura projektów. Dyrektorem konsultingu został w 2009 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu