Schodami w górę, schodami w dół (12.03)

MK
opublikowano: 12-03-2014, 00:00

Awanse w branży technologicznej

BARTOSZ SOKÓŁ

Obejmie 20 marca prezesurę Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach. Jest dyrektorem działu projektów w Podlaskiej Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości (PFRP) w Białymstoku i pracownikiem naukowo-dydaktycznym Politechniki Białostockiej. Wcześniej pracował na Uniwersytecie w Białymstoku. Poprzednie władze podlaskiego parku odwołano w związku ze śledztwem wszczętym przez prokuraturę. Kilku członków rady nadzorczej miało działać na szkodę spółki (prezes miał podpisać niekorzystną umowę na usługi prawnicze z firmą powiązaną rodzinnie z przewodniczącym rady nadzorczej PFRP). Prokuratura dotąd nie postawiła jednak nikomu zarzutów.

MAREK JANIK

Został menedżerem produktu w Huawei Polska. W zakres jego obowiązków wchodzi rozwój rozwiązań IP na rynkach Europy Środkowo- -Wschodniej i krajów skandynawskich. Ma ponad 14-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu sieci teleinformatycznych, zdobyte m.in. w ATM, MCX Systems, NextiraOne Polska i Integrated Solutions. Przez trzy lata był dyrektorem działu zarządzania i eksploatacji sieci Atman w ATM. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej (kierunek: sieci telekomunikacyjne). Zdobył wiele branżowych certyfikatów firm Cisco, Juniper, VMware czy Microsoft.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane