Schodami w górę, schodami w dół

KADRY

JACK HARDING

To nowy członek zarządu firmy AMD specjalizującej się w technologiach półprzewodnikowych do komputerów PC, konsol do gier, serwerów utrzymujących ruch w sieci i wspierających biznes. Dotąd pełnił funkcję prezesa i członka zarządu w eSilicon Corporation (producent półprzewodników i dostawca usług produkcyjnych, którego Harding jest współzałożycielem). Był też członkiem zarządu m.in. w spółkach Cadence Design Systems, RF Micro Devices i Global Semiconductor Alliance (GSA). Pracował także w TXL i IBM Corporation. Ma tytuł licencjata chemii i ekonomii Uniwersytetu Drew i uczęszczał do Stern School of Business na Uniwersytecie Nowego Jorku.

PIOTR CIEPŁY

Zrezygnował z funkcji członka zarządu spółki Microtech International (był nim od sierpnia tego roku). Karierę zawodową zaczął w 1985 r. jako inżynier w firmie ZTB Biurotechnika. Był też menedżerem m.in. w Zeto-Gdynia i ComputerLand (obecnie Sygnity). Od 2007 r. wiceprezes spółki Cube Corporate Release odpowiedzialny za technologię i realizację. Absolwent elektroniki na Politechnice Gdańskiej.

WOJCIECH KOMOSA

Został szefem działu komunikacji i PR w spółce Eniro Polska, która jest m.in. właścicielem marki Panorama Firm. Odpowiada za zintegrowaną komunikację marketingową, która obejmuje media tradycyjne, internet, rozwiązania mobilne i media społecznościowe.

IRENEUSZ MISKI

Zastąpił Wojciecha Zarembę na stanowisku prezesa spółki Tieto Poland, w której pracuje od 2007 r. Dotychczas był w niej wiceprezesem. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach audytorskich, doradczych i IT w Polsce, Nowej Zelandii i USA. Był członkiem rady nadzorczej ZPPZ Lewiatan. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Schodami w górę, schodami w dół