Segro z nowym najemcą

17-07-2017, 22:00

Firma Bel-Pol, sprzedawca nowoczesnych materiałów wykończenia wnętrz, wynajęła 1,32 tys. mkw. w Segro Business Park Warsaw Żerań. Na tej powierzchni znajdzie się prawie 1,1 tys. mkw. magazynów, zaś resztę zajmą biura. — W związku z intensywnym rozwojemfirmy Bel-Pol w północno- -wschodniej Polsce powstało pilne zapotrzebowanie na dodatkową powierzchnię, umożliwiającą wysokie składowanie towaru — informuje Robert Kowalkowski z firmy BSC Real Estate Advisors, która pośredniczyła w transakcji najmu.

Ale gdy Segro otrzymało zapytanie od potencjalnego najemcy, nie miało w żerańskim parku miejsca odpowiadającego jego potrzebom. — Znaleźliśmy jednak rozwiązanie, które pozwoliło nowemu klientowi ulokować się w tymczasowej przestrzeni, podczas gdy docelowa jest przygotowywana zgodnie z jego potrzebami — mówi Waldemar Witczak, dyrektor regionalny Segro. Segro Business Park Warsaw Żerań znajduje się w sąsiedztwie Trasy Toruńskiej. Oferuje na wynajem prawie 50 tys. mkw. nowoczesnych magazynów i biur.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Segro z nowym najemcą