Seminarium na temat intranetu

Adam Brzozowski
opublikowano: 15-05-2001, 00:00

Seminarium na temat intranetu

Seminarium na temat możliwości wykorzystania intranetu w zarządzaniu firmami odbędzie się 31 maja 2001 r. w Instytucie Francuskim w Warszawie. Spotkanie adresowane jest do specjalistów działów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, marketingu i osób zajmujących się prasą firmową.

Zajęcia bądą poświęcone miejscu intranetu w strategii globalnej przedsiębiorstwa, możliwościom wykorzystania intranetu w handlu, zarządzaniu, logistyce. Omówione również zostaną zadania komunikacji wewnętrznej i jej wpływu na Intranet oraz zasady zarządzania projektem intranetowym i wynikające z tego zadania dla managementu firmy (na przykładzie m.in. Renault i France Telecom). Spotkanie poprowadzą: Sophie Bombarde — konsultantka do spraw wykorzystania intranetu w firmach państwowych i prywatnych, autorka publikacji z dziedziny intranetu i komunikowania, oraz Krzysztof Urbanowicz — były dyrektor Europejskiego Studium Dziennikarstwa, dziennikarz w mediach francuskich i polskich.

Jest to dziesiąte seminarium organizowane dla przedsiębiorstw przez polsko-francuską dziennikarską agencję wydawniczą Mediapolis i jej partnera Formules Presse/Edito.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Adam Brzozowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Seminarium na temat intranetu