Czytasz dzięki

Siedem targowych szans w Korei

opublikowano: 17-03-2014, 00:00

Polscy przedsiębiorcy z wielu branż mogą się promować i znaleźć kontrahentów na Półwyspie Koreańskim.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Seulu chcąc poszerzyć współpracę handlową między dwoma krajami, umożliwia polskim przedsiębiorcom bezpłatną reklamę podczas koreańskich targów.

W najbliższych miesiącach odbędzie się kilka kolejnych wydarzeń, podczas których wydział zaprezentuje materiały (m.in. foldery, katalogi) oraz próbki towarów firm znad Wisły. Przedsiębiorcy mają też drugą możliwość — przyjazdu i bezpośredniego udziału w targach. W takim przypadku pracownicywydziału mogą pomóc m.in. w organizacji spotkań z potencjalnymi importerami polskich produktów.

Zainteresowane firmy powinny skontaktować się z siedzibą WPHI (kontakt podajemy niżej). Pierwszą okazją będą targi dotyczące kosmetyki i urody odbywające się w Seulu w kwietniu br. Jeszcze w tym półroczu szansę na promocję będą mieli przedsiębiorcy m.in. z branży spożywczej. Natomiast na przyszłe półrocze zaplanowane są imprezy targowe, które mogą zainteresować firmy zajmujące się przetwórstwem ryb oraz działalnością hotelarsko-restauracyjną. Więcej informacji: Karol Pęczak, WPHI Ambasady RP w Seulu, tel.: +82 2 3785-2471,

http://seoul.trade.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane