Słynny niegdyś aktor pracuje w supermarkecie

opublikowano: 05-09-2018, 22:00

Geoffrey Owens, jeden z głównych aktorów kultowego amerykańskiego serialu z lat 90. „Cosby Show” (znanego również w Polsce), wywołał głośną medialną dyskusję o zarobkach aktorów — napisał portal MarketWatch.

Hollywood jest znane z tego, że płaci zawrotne gaże bardzo znanym aktorom i „śmieciowe” stawki aktorom, którzy znikają z pierwszych stron gazet. Geoffrey Owens pracuje dziś w supermarkecie w New Jersey. Informacja przetoczyła się jak burza przez portale internetowe w USA — od „Fox News” po „Daily Mail”.

— Naprawdę to smutne. Przez tyle lat robił show, a skończył jako kasjer — skomentowała jedna z fanek.

Geoffrey Owens grał w serialu w latach 1985-92. 57-latek nadal jest otwarty na propozycje z show-biznesu. Aktor skomentował plotki na Twitterze. „Przez lata pracowałem jako aktor. Praca się skończyła. Tak bywa. Zacząłem więc pracę w handlu, w kwiaciarni. Rozdawałem ulotki. Tu chodzi po prostu o pracę. Praca daje powód do dumy i cel. Twoja rozpoznawalność jako aktora nigdy się nie kończy. Pieniądze — tak” — napisał Geoffrey Owens.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane