Śniadanie z technologią

opublikowano: 19-12-2018, 22:00

24 stycznia w katowickim Patio-Parku odbędzie się spotkanie „Porozmawiajmy o kryzysie ekonomicznym, czyli śniadanie z technologią”.

Wydarzenie jest skierowane do osób, które myślą o wykorzystaniu fintechów (usługi finansowe oparte na technologii informacyjnej) w swojej firmie, są zainteresowane tematyką blockchainu (zdecentralizowana platforma transakcyjna w rozproszonej infrastrukturze sieciowej), chcą wiedzieć, jak wykorzystać boty i chatboty w sytuacjach kryzysowych, a także szukają pomysłu na przeniesienie biznesu do internetu lub zastanawiają się nad inwestycją w nowe technologie. Uczestnicy dowiedzą się również, dlaczego większość start-upów prawdopodobnie nie przetrwa kryzysu ekonomicznego. Spotkanie odbędzie się przy ul. Kościuszki 101. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarejestrować się można na stronie https://leocode.com/ inv9vhlt6gba.html.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu