Sony wprowadza serię TV Wega

Ewa Bęczkowska
opublikowano: 10-05-2001, 00:00

Sony wprowadza serię TV Wega

W kwietniu 2001 roku firma Sony rozpoczęła wprowadzanie na rynek nowych telewizorów z płaskim ekranem Wega. Dwie nowe serie z płaskim ekranem — panoramicznym (16:9) i tradycyjnym (4:3) uzupełniają dotychczasową ofertę. Telewizory Wega zaprojektowano z myślą o rynku europejskim.

— Na początku telewizor był traktowany jako wyrób o charakterze czysto technicznym, obecnie ulega to zmianie, ponieważ coraz częściej staje się ważnym i atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza — mówi Kaz Ichikawa, szef europejskiego biura projektów.

Nową serię Sony LS, opracowaną w europejskim biurze projektów Sony w Londynie i produkowaną w Europie, stanowią uniwersalne odbiorniki dostosowane wzorniczo do pomieszczeń mieszkalnych. Nadano im ciekawy wygląd zewnętrzny, który łatwo komponuje się z wystrojem mieszkań.

Seria urządzeń klasy wyższej, Sony PS2, jest zrealizowana według nowej koncepcji projektorów z projekcją tylną. Ma nowoczesne kształty oraz zaawansowaną technologię wyświetlania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bęczkowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Nieruchomości / Sony wprowadza serię TV Wega