Spark sterowany smartfonem

opublikowano: 09-07-2018, 22:00

Do nowego biurowca Spark na warszawskiej Woli wprowadził się już jego budowniczy — grupa Skanska.

Do nowego biurowca Spark na warszawskiej Woli wprowadził się już jego budowniczy — grupa Skanska. To pierwszy biurowiec, który otrzyma certyfikat WELL. Jednocześnie jest pierwszym budynkiem w Europie Środkowej i Wschodniej w tak zaawansowany sposób zintegrowanym z aplikacją mobilną — do poruszania się po nim nie potrzeba kart dostępu, bo wystarczy smartfon.

Między budynkami kompleksu znajdziemy przestrzeń do pracy na zewnątrz i
wygodne przejścia dla mieszkańców.
Zobacz więcej

BEZ BARIER:

Między budynkami kompleksu znajdziemy przestrzeń do pracy na zewnątrz i wygodne przejścia dla mieszkańców. Fot. ARC

Dzięki przenosinom Skanska tworzy pierwszą wspólną siedzibę główną wszystkich swoich jednostek biznesowych w Polsce. Spółki: budowlana, biurowa i mieszkaniowa Skanskiej zajęły już około 7400 mkw. na pięciu piętrach pierwszego biurowca w kompleksie Spark. W pierwszym etapie kompleksu znajdują się także: Home Center spółki mieszkaniowej Skanska, Costa Coffee, Żabka, Paczkomat InPost. Docelowo Spark będzie się składał z trzech budynków i dostarczy około 70 tys. mkw. powierzchni do pracy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu