Sport to zdrowie i... biznes

  • Materiał zewnętrzny
opublikowano: 08-03-2021, 11:47

W dniach 16-18 marca odbędzie się 14. edycja Dni Biznesu w Sporcie

Trzydniowa konferencja organizowana jest przez członków Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania w Sporcie działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zamysłem Dni Biznesu w Sporcie jest służenie rozwojowi wiedzy oraz profesjonalizacji biznesowej polskiego sportu. Podczas konferencji będą poruszane najbardziej aktualne tematy, uwzględniające nowoczesne spojrzenie na biznes sportowy.

Podczas konferencji swoje prelekcje wygłoszą najbardziej znani dziennikarze sportowi, sportowcy oraz osoby zajmujące się szeroko pojętym biznesem w tej dziedzinie życia. Omówione zostaną najnowsze rozwiązania dotyczące zarządzania, sponsoringu oraz marketingu sportowego jak i bieżące wydarzenia ze świata sportu. Obecna sytuacja pandemiczna powoduje wiele zmian, dzięki konferencji będziemy mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki jak na te zmiany reagują osoby zajmujące się sportem na co dzień.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią między innymi: Jakub Bokiej, skaut Manchesteru City oraz założyciel akademii piłkarskiej, Tomasz Ćwiąkała - dziennikarz C+, Marcin Nowak z Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz wielu innych wspaniałych gości. Ze względu na sytuację wydarzenie w całości odbędzie się online.

Dni Biznesu w Sporcie tworzą przestrzeń do wymiany zdań, poglądów i opinii między specjalistami ze świata sportu, a studentami oraz wszystkimi zainteresowanymi tą tematyką.

Dokładny harmonogram oraz szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia będą pojawiać się na profilu wydarzenia na Facebooku, do którego polubienia zachęcamy.

Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o wydarzeniu >>TUTAJ<<

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane