Spotkanie branży drzewnej

opublikowano: 24-07-2018, 22:00

We wrześniu w Poznaniu podczas targów Drema 2018, odbędzie się pierwsza edycja rozmów kooperacyjnych „B2B Wood Meetings 2018”.

We wrześniu w Poznaniu podczas targów Drema 2018, odbędzie się pierwsza edycja rozmów kooperacyjnych „B2B Wood Meetings 2018”. Organizatorami są Poznański Park Naukowo-Technologiczny i Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) we współpracy z partnerami sieci Enterprise Europe Network (EEN). W wydarzeniu tym przede wszystkim mogą brać udział przedsiębiorcy działający w branżach przetwórstwa drewna i produkcji maszyn, urządzeń oraz narzędzi używanych do jego obróbki. Jego tematyka może też zainteresować przedstawicieli handlu materiałami drzewnymi oraz zatrudnionych w instytucjach badawczych — chętnych do poszerzenia swojej wiedzy m. in. o certyfikacji.

Podczas Drema 2017 zaprezentowało się ponad 380 wystawców, teren MTP odwiedziło ok. 15 tys. osób. Tegoroczna edycja ma zająć siedem pawilonów i przestrzeń otwartą, a w wydarzeniu wezmą udział liderzy rynku z 25 krajów. Pokażą innowacyjne maszyny, nowoczesne technologie i oryginalne rozwiązania dla przemysłu drzewnego, a także meblarskiego i stolarskiego.

Poznańskie targi są rekomendowane producentom maszyn i urządzeń do obróbki drewna zrzeszonym w stowarzyszeniu EUMABOIS (European Federation of Woodworking Machinery Manufacturers). Należy się więc spodziewać obecności firm z zagranicy.

Rejestracja udziału w spotkaniach kooperacyjnych trwa do 30 sierpnia 2018 r. na stronie https://b2b-wood-meetings-2018.b2match.io/ home. Informacje o targach można znaleźć na portalu http://www.drema.pl. Kostro

12-13.09 W tych dniach zaplanowano pierwszą edycję spotkań kooperacyjnych w branży drzewnej, odbędą się przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy