Spożywcze 5 w 1 na Tajwanie

opublikowano: 07-04-2014, 00:00

Złap kontrakt

Od 25 do 28 czerwca w dwóch Centrach Wystawienniczych w Tajpej odbędzie się kilka imprez dla firm z branży spożywczej: Food Taipei, Foodtech & Pharmatech Taipei, Taipei Pack, Horeca Taipei oraz Halal Taipei. Na targach Food Taipei, które w tym roku odbędą się już po raz 24., będzie można zapoznać się z ofertą obejmującą m.in. owoce i warzywa, drób, mięso, produkty mleczarskie, zdrową żywność, wyroby piekarnicze, przekąski, owoce morza, wina i likiery, kawę, herbatę, napoje, słodycze, przyprawy i inne. W ubiegłym roku wydarzenie przyciągnęło ponad 65 tys. gości z całego świata, a produkty zaprezentowało ponad 1500 wystawców.

Targi Foodtech & Pharmatech to szansa dla producentów żywności, by zobaczyć m.in. maszyny do przetwarzania i przygotowania żywności i napojów, sprzęt piekarniczy, urządzenia chłodnicze, wyposażenie sanitarne, aparaturę testującą i pomiarową, itp. Taipei Pack to maszyny do pakowania, systemy produkcji opakowań, drukarki, wagi, maszyny do produkcji toreb, pojemniki na żywność itp. Horeca Taipei to natomiast targi dedykowane przedsiębiorcom z branży hotelarskiej, restauracyjnej i cateringowej.

— Zachęcamy do kontaktu firmy, które zainteresowane są odwiedzeniem tych targów. Udzielamy informacji oraz dokonujemy rejestracji, dzięki czemu gość może otrzymać bezpłatną wejściówkę na targi — mówi Dorota Kuziów z Taiwan Trade Center Warsaw, polskiego przedstawicielstwa Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA).

Osoba kontaktowa: Dorota Kuziów; dorota@ ttcw.it.pl; (48-22) 288-82-00/01

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Spożywcze 5 w 1 na Tajwanie