Sprzedawaj na inne kontynenty

opublikowano: 12-08-2018, 22:00

Już tylko do 20 sierpnia start-upy i firmy technologiczne z województwa pomorskiego będą mogły zgłaszać chęć udziału w bezpłatnych seminariach o tematyce eksportowej „USA & China Gate”.

Zjazdy będą odbywały się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter — co dwa tygodnie, w piątki i soboty. Pierwszy, 7 i 8 września, będzie dotyczył zagadnień związanych ze strategią planowania i realizowania działań eksportowych. Podczas kolejnych spotkań zostanie poruszona tematyka finansów, prawa oraz marketingu i promocji.

Dla uczestników będzie to także możliwość spotkań z ekspertami i poznania firm będących na podobnym etapie rozwoju. O kwalifikacji firm spełniających warunki formalne zdecyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje o zasadach udziału znajdują się w regulaminie na stronie brokereksportowy.pl.

W sprawie zgłoszeń można kontaktować się z Anną Miler, tel. 58 731 65 54, e-mail: broker@inkubatorstarter.pl/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu