Sprzedaż z finansowaniem

DK
opublikowano: 29-12-2019, 22:00

Danex kładzie nacisk na zapewnienie dużego wyboru maszyn rolniczych, proponując też serwis, części zamienne i jednorazowy wynajem sprzętu.

101. miejsce w rankingu ogólnopolskim

Danex to autoryzowany diler z Podlasia. Sprzedaje nowe i używane maszyny rolnicze sprowadzane z zagranicy. Spółka — jak zapewniają jej przedstawiciele — należy do największych tego typu firm w północno-wschodniej Polsce. W jej ofercie znajdują się m.in. ciągniki Case IH, Prasy McHale, Ładowarki Manitou. Danex zajmuje się także serwisem sprzętu rolniczego i ma ofertę dla gospodarstw, które nie dysponują fachowym sprzętem, proponując wszystkie usługi związane z siewem i zbiorem plonów.

— Posiadamy również części do ciągników, kombajnów i innego sprzętu ciężkiego wykorzystywanego w branży rolniczej. Obecnie stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, dlatego też nieustannie rozwijamy nasze powierzchnie magazynowe, aby wszystko, czego potrzebują rolnicy w zakresie sprzętu i części, było zawsze dostępne — zapewniają przedstawiciele spółki Danex.

Dzięki współpracy z CNH Capital firma może także zaproponować klientom produkty finansowe w postaci finansowania pomostowego i leasingu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DK

Organizator

Puls Biznesu

Autor rankingu

COFACE

Partner

KRD

Patroni honorowi

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu