Startupowcy zjadą do Tel Awiwu

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 10-06-2018, 22:00

Stolica Izraela to mekka twórców i fanów nowych technologii.

Stolica Izraela to mekka twórców i fanów nowych technologii. Nic dziwnego, że odbywający się na początku września w Tel Awiwie DLD Innovation Festival przyciąga spółki technologiczne z całego świata. Podczas najbliższej edycji tej imprezy polskie start-upy z sektora ICT będą mogły skorzystać z promocji na narodowym stoisku. Festiwal jest jednym z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń poświęconych innowacjom.

Celem organizacji stoiska — którego koszty budowy są finansowane z programu Go to Brand — jest promocja polskiego sektora ICT wśród zagranicznych inwestorów. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorcy są indywidualnymi wystawcami, czy zwiedzającymi, mogą skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskich stoiskach. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, które nie biorą udziału w imprezie bezpośrednio w Izraelu.

WIĘCEJ INFORMACJI: Magdalena Zwolińska Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

WAŻNA DATA:

5-6.09 W tych dniach odbędzie się DLD Innovation Festival.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Startupowcy zjadą do Tel Awiwu