Startupowi piraci zawiną do Gdańska

opublikowano: 25-06-2013, 00:00

Start-Up Pirates Gdańsk to tygodniowy akcelerator będący kombinacją treningów, mentoringu, doradztwa i działań wspierających przedsiębiorczość.

Start-Up Pirates, czyli Startupowi Piraci we wrześniu zawitają do stolicy Pomorza. To organizacja non profit powstała w Portugalii, której celem jest wzmacnianie pozycji przedsiębiorców chcących się rozwijać.

W Polsce zorganizuje już trzecie wydarzenie. Start-Up Pirates Gdańsk to tygodniowy akcelerator będący kombinacją treningów, mentoringu, doradztwa i działań wspierających przedsiębiorczość. Od 14 do 21 września w ramach spotkań i warsztatów uczestnicybędą uczyli się przez wspólne działanie i networking.

Zajęcia poprowadzą praktycy ze świata biznesu. Do projektu może przystąpić każdy, kto ma pomysł na biznes lub chciałby się przyłączyć do jednej z grup i wesprzeć ją swoimi umiejętnościami. Wymagana jest tylko znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Za realizację wyarzenia odpowiada gdański inkubator Starter. Więcej informacji: www.startuppirates.org.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane