Staż w trakcie studiów, którym zbudujesz swoją markę

  • Materiał partnera
opublikowano: 03-11-2021, 16:51

Termin aplikowania do programu stażowego Kierunek ORLEN trwa od 18 października do 21 listopada. Aplikowanie odbywa się za pośrednictwem strony orlen.pl/kariera w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenia.

Stażysta to student ostatnich lat studiów dowolnego trybu lub absolwent. ORLEN poszukuje osób o różnych specjalizacjach i z różnych kierunków studiów. Czeka 50 miejsc stażowych. Zespoły szukające stażysty specjalizują się w wielu tematach biznesowych i jest to szansa dla osób studiujących na kierunkach ekonomicznych, ścisłych, technicznych czy humanistycznych. Do wyboru jest kilka spółek i kilka miast.

Wszystkie ogłoszenia stażowe opublikowane są na stronie www.orlen.pl/kariera. Należy tam wybrać interesujące ogłoszenie i w odpowiedzi dołączyć informacje o sobie oraz dodać rozwiązane case study biznesowe. Casy załączone są do ogłoszeń rekrutacyjnych. Termin aplikowania upływa 21 listopada.

Staż zaczyna się od lutego 2022 i trwa 6 miesięcy.

Benefity na stażu, to wynagrodzenie, elastyczny, indywidualny tryb stażu do uzgodnienia z opiekunem, dzięki któremu niemal 80% stażystów programu godzi staż z nauką, bieżące wsparcie indywidualnego mentora przez cały okres stażu i stopniowe wprowadzanie w odpowiedzialne zadania projektowe, szkolenia merytoryczne, indywidualna sesja doradztwa kompetencji miękkich i kariery, integracja w społeczności stażystów, wizyty w Spółkach Grupy ORLEN i na terenie obiektów przemysłowych Zakładu Produkcyjnego czy Centrum Badawczo Rozwojowego, a dla chętnych profesjonalna sesja fotograficzna i udział w programie ambasadorskim.

>>POCZYTAJ<< o programie Kierunek ORLEN

>>MAGAZYN EUROSTUDENT<< o programie

>>PRZECZYTAJ<< wywiad z Adamem Sidorkiem, absolwentem PW (filia w Płocku)

>>PRZECZYTAJ<< wywiad z Aleksandrą Lendzion, abslwentką PW (filia w Płocku)

>>PRZECZYTAJ<< Siódemkę Studenta - Julia Gawryś, studentka Politchniki Warszawskiej

>>ZOBACZ<< co robią stażyści w PKN ORLEN

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane