Steelmet startuje w Sosnowcu

MW
opublikowano: 20-10-2009, 00:00

Przedstawiciele branży stalowej rozpoczynają jedno znajważniejszych branżowych spotkań.

Przedstawiciele branży stalowej rozpoczynają jedno znajważniejszych branżowych spotkań.

Od dziś do 22 października w sosnowieckim centrum wystawienniczym Expo Silesia odbywają się Międzynarodowe Targi Metali i Stali Steelmet.

Partnerem medialnym imprezy jest "Puls Biznesu".

Tematyka targów Steelmet to przede wszystkim metalurgia i przetwórstwo metali nieżelaznych oraz hutnictwo stali. Oprócz maszyn i urządzeń dla branży na imprezie prezentowane są również produkty i wyroby końcowe oraz najnowsze rozwiązania technologiczne dla przemysłu metalurgicznego.

Integralnym elementem wystawy Steelmet jest Salon Dystrybutorów Stali, na którym prezentują się firmy wyspecjalizowane w handlu wyrobami hutnictwa stali i metali. Na stoiskach można zapoznać się z ofertami handlowymi dotyczącymi stali, metali kolorowych i nieżelaznych, wyrobów hutniczych, blach, prętów i profili stalowych.

Łącznie z targami odbędzie się konferencja "Rynek stali w Europie Środkowo-Wschodniej", 20 października podpisane zostanie porozumienie o współpracy strategicznej między Polską Unią Dystrybutorów Stali, a spółką Kolporter Expo, organizatorem targów Steelmet.

W drugim dniu wystawy, 21 października, odbędzie się konferencja "Stal i cement w infrastrukturze", której organizatorem jest Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa. Instytut Metali Nieżelaznych zorganizuje natomiast seminarium "Nowoczesne technologie w przeróbce rud i metalurgii metali nieżelaznych".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MW

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Huty / Steelmet startuje w Sosnowcu