Strażacy walczą z ogniem w hali magazynowej ZML Kęty

Polska Agencja Prasowa SA
19-01-2006, 21:25

Strażacy starają się opanować pożar, który trawi halę o wymiarach 100 na 30 metrów w Zakładach MetaliLekkich Kęty SA w Kętach koło Bielska-Białej. Rzecznik oświęcimskiej straży pożarnej Marek Czardyban powiedział w czwartek wieczorem, że spłonęła już część dachu. Płonie wnętrze obiektu.

Strażacy starają się opanować pożar, który trawi halę o wymiarach 100 na 30 metrów w Zakładach MetaliLekkich Kęty SA w Kętach koło Bielska-Białej. Rzecznik oświęcimskiej straży pożarnej Marek Czardyban powiedział w czwartek wieczorem, że spłonęła już część dachu. Płonie wnętrze obiektu.

    "Hala płonie w centrum zakładów. Robimy wszystko, by pożar się nie rozprzestrzeniał. Na razie jeszcze go nie opanowaliśmy. Trwa pożar w środku hali, która jest bardzo duża. Musimy zgromadzić dużą ilość sił ratowniczych, by go opanować" - powiedział Czardyban.

    Czardyban potwierdził wcześniejsze słowa rzecznika małopolskiej straży pożarnej, że na razie nie ma żadnych informacji o poszkodowanych. Mimo sporego mrozu strażacy na szczęście nie mają problemów z zaopatrzeniem w wodę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Strażacy walczą z ogniem w hali magazynowej ZML Kęty