STRUKTURA DNIA: Europa w mBanku

  • Ewa Bednarz
opublikowano: 06-11-2012, 11:44

Lokata strukturyzowana Europa to trzymiesięczny produkt strukturyzowany mBanku, z którego zysk będzie zależał od kursu EUR/PLN publikowanego przez NBP.

Jeżeli kurs z dnia obserwacji będzie wyższy od kursu początkowego i niższy od kursu początkowego + 0,10 zł, premia równa iloczynowi wskaźnika partycypacji oraz stopy zwrotu z inwestycji, może wynieść do 10,35 proc. w skali roku.

Minimalna wpłata wynosi 1 tys. zł., bank nie pobiera opłaty manipulacyjnej, opłata za zerwanie umowy wynosi od 0 do 2,3 proc. (w zależności od momenty wyjścia z inwestycji). Subskrypcja będzie trwała  do 7 listopada br.

ZDANIEM "PB": Lokata przeznaczona dla osób, które wierzą we wzrost kursu EUR/PLN w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Jej zaletą jest krótki termin umowy i prawdopodobny wysoki wskaźnik partycypacji, wadą warunki wypłaty maksymalnego zysku, ponieważ wprowadzają znaczne ograniczenia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bednarz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / STRUKTURA DNIA: Europa w mBanku