Sukces od kołyski

15-10-2015, 22:00

Dla świętokrzyskiej e-Gazeli biznes nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży. To także fachowe doradztwo, asysta podczas zakupów i obsługa posprzedażowa

LIDER ŚWIĘTOKRZYSKI — NETRADUS POLSKA

Firma Netradus Polska powstała w 2007 r. Jest właścicielem sklepów internetowych BodyClock.pl, BabyClub.pl i Sklep.Barbaras. pl., w których można kupić produkty dla dzieci, niemowląt i ich rodziców, oraz serwisu Klimatyczneagd.pl ze sprzętem poprawiającym jakość powietrza w domach i biurach (m.in. nawilżacze, osuszacze i oczyszczacze powietrza, a także wentylatory). Sklep BodyClock.pl oferuje urządzenia do elektrostymulacji, które sprawdzają się w szpitalach, gabinetach rehabilitacyjnych i w prywatnych domach.

— Takie rozwiązania stosuje się m.in. do łagodzenia bólu porodowego, leczenia nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn, wzmacniania mięśni i wyszczuplania — tłumaczy Barbara Niedośpiał- Skowron, wiceprezes Netradus Polska. BabyClub.pl jest przeznaczony dla oczekujących narodzin dziecka i rodziców maluchów do 4. roku życia. W asortymencie ma m.in. ubranka dla niemowląt, monitory oddechu, tzw. elektroniczne nianie, nosidełka, krzesełka do karmienia, foteliki samochodowe, rowerki, wózki, łóżeczka, butelki i smoczki. Na Sklep.Barbaras.pl można natomiast znaleźć polską odzież dziecięcą i niemowlęcą.

— Jesteśmy firmą zorientowaną na konsumenta. Kładziemy szczególny nacisk na jakość jego obsługi, w tym odpowiedni dobór produktów, fachowe doradztwo, asystę podczas zakupów i obsługę posprzedażową — zapewnia Szymon Lisicki, dyrektor e-sprzedaży. Każda marka dystrybuowana przez Netradus Pols-ka otrzymuje odpowiednie wsparcie marketingowe.

— Podejmujemy wiele działań, które pomagają budować silną pozycję rynkową naszych marek — mówi Barbara Niedośpiał-Skowron. Produkty z oferty Netradus Polska są znane i cenione również za granicą, m.in. w Rosji, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Niemczech, Francji, a także na Węgrzech, Litwie i Łotwie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Sukces od kołyski