Superauto Veno (jeszcze) nie super (WIDEO)

Karol Jedliński
29-06-2010, 00:42

 Dotarliśmy do warsztatu, w którym powstaje "pierwszy polski supersamochód".

 Rama pojazdu powstała pod Wrocławiem w zakładzie produkującym m.in. repliki Ferarri i kajaki. Teraz Vulcano składany jest w Warszawie.

 Okolice wiślanego wału na wysokości warszawskiego Żerania. Lokalne zagłębie samochodowe. Pełno warsztatów, wypożyczalni samochodów, czy mniejszych lub większych zakładzików fanów czterech kółek.

 - To tu gdzieś, powstaje, opóźniony już o kilka lat, supersamochód od Veno – twierdzą nasi informatorzy, którzy zgłosili się do nas po tekście w „PB” opisującym blog wytykający notowanemu na NewConnect Veno szereg nieprawidłowości. 

 Jedziemy!

 

Wszystko na temat projektu, który trwa już 2,5 roku i kosztował inwestorów giełdowych (finansujących Veno) ponad 1,3 mln zł, we wtorkowym „Pulsie Biznesu”. Warto przeczytać, bo dotarliśmy do większości osób związanych z „superautem”. Kup online>>

Więcej na temat Veno przeczytasz na stronie pb.pl/veno

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karol Jedliński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Motoryzacja / Superauto Veno (jeszcze) nie super (WIDEO)