Superwynik nowego smartfonu Xiaomi

ŁO, allthingsd.com
opublikowano: 15-10-2013, 14:01

Ile czasu potrzeba na sprzedanie 100 tys. smartfonów? Chińczycy udowodnili, że zaledwie 90 sekund. Zapamiętajcie nawę Xiaomi.

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o Xiaomi, to pewnie jesteście w zdecydowanej większości. Chiński producent telefonów na razie nie zalewa swoimi produktami rynków europejskiej, ale w Chinach na pewno nie jest anonimowy. 

Xiaomi MI3 FOT. Xiaomi
Xiaomi MI3 FOT. Xiaomi
None
None

Firma, która pierwszy smartfon wprowadziła na rynek w sierpniu 2011 r. pochwaliła się na Twitterze, że sprzedała 100 tys. egzemplarzy swojego nowego urządzenia o nazwie MI3 w zaledwie 90 sekund.  

Portal AllThingsD przypomina, że o spółce zrobiło się głośno w sierpniu tego roku, kiedy ściągnęła do siebie czołowego menedżera z Google. Hugo Barra odpowiadał za rozwój systemu operacyjnego Android, a teraz pracuje dla szybko rozwijającej się młodej firmy z Chin. Xiaomi instaluje w swoich gadżetach produkt Google.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, allthingsd.com

Polecane