Swede Center: nowy najemca

Radosław Górecki
27-07-2004, 00:00

Swede Center, budynek biurowo-handlowy położony w centrum Warszawy, ma nowego najemcę. Jest nim firma doradztwa personalnego Intersource, w skład której wchodzi m.in. agencja pracy tymczasowej TempService. Intersource zajmie w Swede Center około 1 tys. mkw. powierzchni biurowej. Obecnie Intersource ma biura na ul. Tarczyńskiej w Warszawie (na tyłach Hotelu Jan III Sobieski). Po przeprowadzce biura Intersource będą większe o blisko 350 mkw.

Obecnie powierzchnia biurowa przeznaczona dla nowego najemcy jest remontowana. Firma Intersource w procesie negocjacji była reprezentowana przez Colliers International.

Swede Center to wielofunkcyjny obiekt, dysponujący powierzchniami biurowymi, handlowymi i usługowymi. Jego klasę określono na B+. Budynek oddano do użytku w 1991 r. Tu znajdował się pierwszy sklep Ikea. Wielu warszawiaków, mimo że Ikea już od prawie 2 lat nie ma w Swede Center, nadal z tą firmą kojarzy ten budynek. Obecnie wśród najemców powierzchni biurowej znajdują się Old Town Apartments, Atelier 7 i Impost. Właścicielem Swede Center jest firma SwedeProp Services.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Swede Center: nowy najemca