Święto innowacji w świętokrzyskim

Forum dotyczące nowych rozwiązań i fora branżowe — to czeka firmy w ramach Świętokrzyskich Dni Innowacji.

Już 19-20 września w Kielcach odbędzie się jedyne w województwie świętokrzyskim wydarzenie poświęcone innowacjom w firmach i nowym rozwiązaniom. Imprezę pod nazwą Świętokrzyskie Dni Innowacji organizuje biuro innowacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego (UMWŚ). To okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń między doświadczonymi praktykami, ludźmi biznesu, ekspertami oraz wszystkimi osobami zainteresowanymi rozwojem innowacji.

W ramach wydarzenia odbędzie się m.in. Regionalne Forum Innowacji. Będzie ono poświęcone promowaniu innowacyjności w rozwoju gospodarczym regionu. W programie są m.in. sesje plenarne „Kryzys gospodarczy i jego wpływ na innowacyjność” i „ICT w nowoczesnej gospodarce”. Wśród prelegentów forum innowacji są wysokiej klasy ekonomiści oraz specjaliści w dziedzinie ICT. Świętokrzyskie Dni Innowacji to także dwa fora branżowe: „Innowacje w zamówieniach publicznych” i „E-commerce

Forum to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń między praktykami, ludźmi biznesu, ekspertami oraz wszystkimi osobami zainteresowanymi rozwojem innowacji.

— nowoczesne technologie dla firm”. Podczas pierwszego z nich specjaliści podzielą się międzynarodowymi doświadczeniami w innowacyjnych zamówieniach w ochronie zdrowia. Eksperci podpowiedzą też, w jaki sposób efektywnie zarządzać zamówieniami w zakładach opieki zdrowotnej. Forum „E-commerce — nowoczesne technologie dla firm” będzie polegać na wymianie doświadczeń osób na

co dzień zajmujących się tematem handlu w internecie. Przedstawią one metody mierzenia efektywności sklepów internetowych i ich certyfikacji, systemy płatności w sieci oraz zaprezentują innowacyjne metody zwiększające sprzedaż. Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny, ale uczestnicy muszą się wcześniej zarejestrować.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz formularze rejestracyjne na poszczególne fora można znaleźć na stronie Świętokrzyskiego Portalu Innowacji: www.spinno.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Święto innowacji w świętokrzyskim