Święto pod znakiem RODO

opublikowano: 24-01-2018, 22:00

Tegoroczne obchody europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych już się rozpoczęły, chociaż dniem świętowania jest 28 stycznia. Tym razem przebiegają pod hasłem przygotowań do przestrzegania ogólnego rozporządzenia o ochronie takich danych (RODO).

Sprawdź program warsztatu "RODO w HR", 24.05.2018, Warszawa >>

Ma być ono stosowane od 25 maja tego roku. Główne tegoroczne obchody — organizowane przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) — odbędą się 29 stycznia w Warszawie. Podczas konferencji „Zainwestuj w prywatność. Przygotowujemy się do #RODO” eksperci z Biura GIODO oraz zaproszeni praktycy będą wskazywać, jak poradzić sobie ze stosowaniem wielu nowych zadań, które czekają administratorów danych, np. zgłaszania naruszeń czy uwzględniania ochrony danych w fazie projektowania. Takich debat zaplanowano więcej — nie tylko w Warszawie i nie tylko w styczniu. Więcej informacji: http://www.giodo.gov.pl/ pl/410/10302.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Święto pod znakiem RODO