Szejnfeld: w gospodarce rząd dokonał najmniej

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 09-02-2006, 11:25

Oceniając 100 dni pracy rządu w dziedzinie gospodarki polityk PO Adam Szejnfeld powiedział, że w tym zakresie gabinet Kazimierza Marcinkiewicza dokonał najmniej.

Oceniając 100 dni pracy rządu w dziedzinie gospodarki polityk PO Adam Szejnfeld powiedział, że w tym zakresie gabinet Kazimierza Marcinkiewicza dokonał najmniej.

    "W dziale gospodarka dokonano najmniej, żeby nie powiedzieć nic" - powiedział Szejnfeld na czwartkowej konferencji prasowej ministrów z "gabinetu cieni" Platformy.

    Jak zaznaczył, nie ma propozycji dotyczących polityki fiskalnej, ani też ustaw, które odbiurokratyzowałyby gospodarkę. Według Szejnfelda, który w gabinecie cieni PO odpowiada za gospodarkę, w zakresie polityki energetycznej "oprócz informacji ogólnych nie ma żadnych konkretów". Jego zdaniem, polityka w sektorze spółekskarbu państwa "sprowadza się do partyjnej obsady stanowisk".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane