Szeptel nie dał nadziei na wzrost

Dariusz Karolak
opublikowano: 03-09-2001, 00:00

Szeptel nie dał nadziei na wzrost

Szeptel spadł poniżej 18-miesięczną linię szyi formacji r-g-r, 27 zł. Otwiera to drogę do realizacji zasięgu 15 zł. Przełamanie wsparcia ma przełożenie na „oberwanie wskaźników“, które w dawno nie widziany sposób potwierdzają nabierającą tempa bessę. Najbardziej widoczne jest to na wykresie wskaźników ruchu kierunkowego, na którym rosnącamu DI- towarzyszy szybki wzrost linii ADX (53 pkt.) przy czym trend uważa się za silny gdy wartość ADX jest większa niż 30 pkt. Powstał kolejny długi czarny korpus tygodniowy.

Wystarczy potwierdzić piątkowe harami hossy wzrostem ponad 26 zł. Tym razem jednak jest mało prawdopodobne, by poprawa miała szansę potrwać dłużej. Co najwyżej uda się wykonać krótki ruch powrotny do linii szyi 27 zł, które zdrowy rozsądek nakazuje wykorzystać do zamknięcia pozycji. Atrakcyjność inwestycyjna z uwagi na wysoką wycenę oraz konkurencję mocno przecenionych telekomów prędko się nie poprawi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Szeptel nie dał nadziei na wzrost