Sześć firm dostało tytuł Hit

Piotr Wielicki
13-02-2002, 00:00

Poznań. Wczoraj w auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu sześciu podmiotom z regionu leszczyńskiego wręczono tegoroczne wyróżnienia w konkursie o tytuł promocyjny Hit. Wśród laureatów znalazły się: Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu za grupę produktów świeżych, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Simet z Piasków za koncepcję reorganizacji i restrukturyzacji finansowej firmy, Metalplast LOB z Leszna za produkcję zamków antywłamaniowych Yeti, zakład piekarski Pol-Piek z Rawicza za dynamikę rozwoju przedsiębiorstwa w zakresie produkcji piekarniczej, cukierniczej i gastronomicznej, Autoryzowana Stacja Obsługi Ciągników Urpol w Poladowie koło Śmigla w kategorii usługi oraz Starostwo Powiatowe w Gostyniu za program zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska dla gmin powiatu gostyńskiego.

W organizowanym od ośmiu lat konkursie nagradzane są wzorcowe rozwiązania w zakresie produkcji, usług rolnictwa i przetwórstwa żywności, ekologii i koncepcji organizacyjnych. Biorą w nim udział firmy z byłego województwa leszczyńskiego i kujawsko-pomorskiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wielicki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Sześć firm dostało tytuł Hit