Szklany budynek korporacji

Paweł Berłowski
opublikowano: 07-05-2018, 22:00

Firma budowlana Fundamental Group i generalny wykonawca FineTech Construction zbudują biurowiec DSV na warszawskim Mokotowie.

Szklany budynek klasy A będzie się ubiegał o certyfikat BREEAM Very Good. Autorem koncepcji budynku, który będzie nową siedzibą korporacji logistycznej DSV, jest duńskie biuro PLH Arkitekter A/S. Projekt budowlany o powierzchni około 33 tys. mkw. został opracowany przez pracownię APA Wojciechowski.

Biurowiec powstanie na rogu ulic Marynarskiej i Taśmowej i docelowo będzie miejscem pracy dla 1,5 tysiąca osób. Na parterze przewidziano przestrzeń z funkcjami usługowymi (1,1 tys. mkw.), takimi jak: fitness klub, kantyna, powierzchnie handlowe i audytorium.

Ponadto znajdą się tam sale konferencyjne i hol wejściowy z recepcją ogólną i kontrolą dostępu, przechodzący w 6-kondygnacyjne atrium doświetlone od góry świetlikiem, a od frontu przeszkloną fasadą wejściową.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Szklany budynek korporacji