Szybki jak skrzypek (WIDEO)

AD
opublikowano: 19-11-2012, 00:00

Człowiekiem, który potrafi najszybciej na świecie wykonywać określoną czynność, jest skrzypek Ben Lee – wynika z eksperymentów Discovery Channel. Słynny „Lot trzmiela” potrafi zagrać w całości w 58 sekund!

Skrzypek walczył o pierwsze miejsce z m.in. szybko skaczącym do bazy graczem baseballa, szybkostrzelnym strzelcem oraz szybkopożeraczem pizzy.

Zobacz więcej

Ben Lee podczas bicia rekordu prędkości (Fot. YouTube)

Kandydatów do tytułu Najszybszego Człowieka Świata testowała na zlecenie Discovery Channel specjalna komisja złożona z naukowców i zwykłych sędziów. Podczas wykonywania wybranej czynności był nie tylko mierzony czas, ale również prędkość, z jaką pracują mózgi uczestników. Mózg skrzypka był najlepszy.

Grający na co dzień w kapeli rockowej Ben Lee ma już rekordy prędkości na swoim kącie. W roku 2011 trafił do księgi Rekordów Guinessa jako najszybszy skrzypek świata.

Zobacz, jak Ben Lee bił rekord szybkości

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AD

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Szybki jak skrzypek (WIDEO)